Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higiena

Tai kompleksas procedūrų, kurių metu pašalinamos minkštos ir kietos dantų apnašos. Išnyksta nemalonus burnos kvapas. Burnos higieną sistemingai atlikti rekomenduojama kiekvienam, maždaug kas pusę metų.

Dažnai žmonių, kurie rūko, gausiai vartoja kavą, arbatą, dantys būna pasidengę pigmentiniu apnašu, kuris esti labai stipriai prikibęs prie dantų paviršiaus. Pigmentiniam apnašui šalinti naudojamas aparatas „Air Flow“. Jis stipria srove purškia specialios medicininės sodos ir vandens mišinį, kuris ir nuvalo pigmentų ir dažomųjų dalelių, sąlygotą apnašą. Dantys po procedūros tampa švarūs ir nepaprastai švelnūs.

Kai žmogus nepakankamai gerai kas vakarą valo dantis, likęs minkštas apnašas pradeda mineralizuotis, kietėti ir ilgainiui susidaro dantų akmenys. Ant jau esančių akmenų užsideda naujas sluoksnis minkšto apnašo. Jei jis ir toliau nėra kruopščiai nuvalomas, vėl kietėja. Ir taip akmuo auga, didėja. Akmenų pats žmogus jau negali pašalinti nuo dantų, o tą daryti būtina. Padėti gali gydytojas odontologas arba burnos higienistas. Jis specialiu ultragarsiniu aparatu, aušinamu vandeniu, pašalina dantų akmenis, po to dantis nupoliruoja specialia poliravimo pasta.