Paslaugos

Antakalnio stomatologijos centre teikiamos paslaugos

Šiuolaikinė odontologija – tai toli gražu ne vien plombos ir dirbtiniai dantys. Per kelis pastaruosius dešimtmečius pasaulyje sukurta daug įvairių technologijų: ne tik gydyti dantis, bet ir padovanoti žmogui spindinčią šypseną. Šiandien visa tai ranka pasiekiama kiekvienam, nes visas naujausias paslaugas teikia Antakalnio stomatologijos centro specialistai.

Estetinis plombavimas

Estetinis pombavimas – tai pažeistų danties audinių atkūrimo būdas, kurio metu estetiškai atstatoma pažeistų dantų forma, spalva, skaidrumas.

Estetinis protezavimas

Protezavimas – tai kietųjų danties audinių spalvos ir anatominės formos atkūrimas, kai dantis dėl įgimtos ar įgytos patologijos suyra ir jo negalima atkurti plombinėmis medžiagomis.

Endodontija

Endodontija – danties šaknies kanalų gydymas ir plombavimas.

Saugusiųjų dantų gydymas

Dantų plombavimas tai dažniausiai atliekama procedūra odontologo kabinete. Šio gydymo metu yra šalinami kietųjų audinių defektai (kariesas, kitaip – ėduonis).

Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas yra taikomas netaisyklingai išdygusių dantų atstatymui į dantų lanką, netaisyklingo sąkandžio korekcijai, veido-žandikaulių sistemos vystymosi sutrikimų gydymui bei šių ligų profilaktikai.

Profesionali burnos higiena

Tai kompleksas procedūrų, kurių metu pašalinamos minkštos ir kietos dantų apnašos bei dantų akmenys.

Dantų balinimas

Dantų balinimas – tai paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui patobulinti savo šypseną. Tai moderni, efektyvi ir saugi procedūra.

Implantavimas

Implantacija – tai trūkstamo danties ar kelių dantų atstatymas, įsodinant į žandikaulį titano implantą.

Vaikų dantų gydymas

Apsaugokite vaikų dantis fluoro aplikacijomis bei silantais. Nelaukite kol vaikui pradės skaudėti dantukus.

Griežimo dantimis ir nudilimų gydymas

Bruksizmas – tai nevalingas reiškinys, kurio metu tarp viršutinio ir apatinio žandikaulio vyksta dantų paviršių trynimasis.

Periodontologija

Dantenų ligas išprovokuoja prasta burnos higiena, dantų apnašos, dantų akmenys. Negydomas dantenų uždegimas progresuoja į periodontitą, dėl ko pradeda nykti kaulas ir klibėti dantys.

Dantų juvelyrika

Tai juvelyriniai puošybos akmenėliai. Užsigeidėte šiek tiek ekstravagancijos – papuoškite šypseną mažu deimantuku.